null

Hakkımızda

Molina Laboratuvarları, başta Ortadoğu’dan Avrupa’ya, Avustralya’dan Amerika’ya dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan Müslüman kadınların istek ve ihtiyaçlarına yönelik bakım ürünlerini bilimsel çalışmalar doğrultusunda üretmeyi misyon edinmiş, tüketiciyi merkezine alan ve güzelliğin evrenselliğine inanan anlayışı ile helal kozmetik sektöründe fark yaratmayı başarmıştır.

Coğrafi, sosyo-kültürel veya çevresel faktörler nedeniyle ortaya çıkan güzellik, bakım ve sağlık sorunlarını çözmeyi ve tüm dünyada kadınlar için erişilebilir ürünler ve markalar tasarlamayı hedefleyerek kozmetik dünyasına adım atan Molina, ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmakta, uluslararası geçerliliği olan bilimsel çalışmalar ve sertifikalar ile desteklenerek 2015 yılından bu yana tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.
Cilt ve saç bakım ürünlerinin yanı sıra abdest alabilen ojeler ile kozmetik sektörüne yeni bir soluk getiren MineVital markası ile özgün ve yenilikçi tarzını yansıtmayı ilke edinen Molina Laboratuvarları, ürün yelpazesini genişletmeyi hedefliyor. Müslüman kadınların ihtiyaçlarına yönelik ürün gamı ​​ve her geçen gün daha fazla insana ulaşmak.

null

Etik Değerlerimiz

Güvenilir bir firma olmanın bilincini deneyim ve inovatif çözümler ile birleştirerek her türlü sorununuza çözüm üretiyoruz. Şık görünmenizin yanında sağlığınızı da düşünüyoruz ve ürünlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

MARKALARIMIZ

Markalarımız, Ürünlerimiz ve Daha Fazlası...

MOLİNA

Faaliyet Alanlarımız

null

Kozmetik

Firmamız 2015 yılından beri tüm dünya kadınları için ulaşılabilir ürünler ve markalar tasarlamayı hedefleyerek tüketiciyi Helal Kozmetik, Vegan Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerle buluşturmaktadır.

ILETISIM

Bize Ulasın

Ürünlerimiz ile ilgili bilgi alabilmek için formu doldurun.

Telefon: +90 531 257 37 34
E-Posta: info@molina.com.tr
Adres: 75. Yıl (Sultandere) Mah. Adahisar Sk. No:93 Odunpazarı / Eskişehir, TURKEY

YouTubeLinkedın
[]
1 Step 1
Ad Soyad
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next